Pogadaj O Wszystkim!

Wolsztyn i nie tylko!


#1 2008-11-09 19:24:36

Tomix

Kapitan Bomba

597109
Skąd: WTN
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Jak was postrzegają

E tam taki temacik pt. jak was postrzegają w szkole

a więc tutaj piszcie o tym jak was postrzegają w szkole albo jak kogoś wy postrzegaće i co o nim sądzicie czy go lubicie itd.


To zaczynajcie xD


Siemka! : ) To Ja Wasz Pan i Władca  : )
(Pamiętajcie By przestrzegać regulaminu bo jak to nie to @#^%^  %$&  *!$#%  #$  @%^#  ^&*$  #@^$&%)
Dziękuję za wysłuchanie

Offline

 

#2 2008-11-09 20:44:29

ciastek_o

Lekko Wtajemniczony

Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Jak was postrzegają

Pozytywnie,za "ładne oczy" ;d A tak poważnie,pozytywnie.Dobre,luzackie kontakty,wszystko mogę ugadać ;D

Offline

 

#3 2008-11-09 21:21:57

zatruta93

Pindol

9320080
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 116
Punktów :   
WWW

Re: Jak was postrzegają

mnie najzapewniej za jakiegoś krejzola xD no, ale dobra.
ogólnie to ludzie chyba mnie lubią, zresztą: zależy którzy ^^

y, a do ludzi mam strasznie fajne podejście xD albo kogoś lubię albo nie ^^ np. dobijają mnie nieznajomi, którzy odzywają się do mnie na gadu i piszą: 'hej poklikamy?????? będziesz moją dziewczyną???? masz ochotę na romans?????' to od razu staję się straaaasznie chamska i nap_erdalam ludziom tekstem: a może psa? jabłuszko? gruszeczkę? szczeniaczka? a może jednak? nie? no ale może jednak? xD
ale najczęściej jest tak, że większość osób od razu mi podpada w pozytywnym sensie ^^


'Zamknij oczy, czy teraz widzisz to co ja? Poduszka zakrywa Ci szczelnie Twarz,
Jesteś owadem na szybie rzeczywistości. Jak werniks kruszy się krótkiego życia blask,
To miasto jego zbrodnie z namiętności, CO, Pozbawiło nas woli, szelest, esperanto łakomych,
Nie ludzie robią pieniądz, tylko pieniądz robi z ludzi, Szpiegów, gnidy, zdrajców, kurwy.'

Offline

 

#4 2008-11-09 21:34:50

KnoLLeK

Gość

Re: Jak was postrzegają

hmm oryginalny temat mnie? nie wiem jak mnie postrzegaja ;P chociaz jak to okreslil Hugo 'w podstawowce byles takim malym skurwysynkiem a teraz jestes spoko' xDDD ogolnie nie jest tak zle poza paroma osobistosciami ktorych opinia lata mi kolo dupy

 

#5 2008-12-10 18:55:00

T.R.M

Nowy użytkownik

9858173
Skąd: WtN
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Jak was postrzegają

Jak mnie postrzegają to niewiem ale wole sie w szkole na boku trzymać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muzago.pun.pl www.ninjabatlle.pun.pl www.assassinsrom.pun.pl www.rponline.pun.pl www.gsa.pun.pl