Pogadaj O Wszystkim!

Wolsztyn i nie tylko!


  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

#1 2008-11-03 17:37:03

zatruta93

Pindol

9320080
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 116
Punktów :   
WWW

Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

Rap of course ^^
tak więc, czego słuchacie z Rapu albo czegoś? ja osobiście z rapu uwielbiam O.S.T.R.'a, PiHa, Kajmana, Peje, Pezeta, Eminema i kogoś tam jeszcze ;D dużo tego by wymieniać.
najlepsze kawałki? wszystkie OSTRego ^^ oraz PiH - Nigdy już nie wróci i Długi Pocałunek Na Dobranoc. z Kajmana - Zamknij oczy. Peja - Kocham, Ona i On. Pezet - Noc i Dzień ^^, Takie jak Ty, Myśli, W moim świecie. A, no i nie może zabraknąć 003 - Dlaczego i Eminem - Without Me:D
z rocka czy czegoś w tym rodzaju tylko Linkin Park i Evanescence, troszkę mniej Seether i AFI ^^.
z Linkin Parku najlepsza płyta Meteora [polecam całą do przesłuchania],a z Evanescence: My Immortal, Call Me When You're Sober, Going Under. Seether - FMLYHM, Broken [na featuringu z Amy Lee], a z AFi Miss Murder i Love Like Winter ^^
z czarnego rapu polecam gorąco Lollipop - Lil' Wayne feat. Static Major

pozdro.


'Zamknij oczy, czy teraz widzisz to co ja? Poduszka zakrywa Ci szczelnie Twarz,
Jesteś owadem na szybie rzeczywistości. Jak werniks kruszy się krótkiego życia blask,
To miasto jego zbrodnie z namiętności, CO, Pozbawiło nas woli, szelest, esperanto łakomych,
Nie ludzie robią pieniądz, tylko pieniądz robi z ludzi, Szpiegów, gnidy, zdrajców, kurwy.'

Offline

 

#2 2008-11-03 18:38:27

T.R.M

Nowy użytkownik

9858173
Skąd: WtN
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

Ja tylko rap:
O.S.T.R, molesta evenement, płomień 81, paktofonika, kaliber 44, peja itd.

Offline

 

#3 2008-11-03 18:57:14

Tomix

Kapitan Bomba

597109
Skąd: WTN
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

ja jak rap to z regóły nielegale ale z legali to O.S.T.R. plomien 81 i HG


Siemka! : ) To Ja Wasz Pan i Władca  : )
(Pamiętajcie By przestrzegać regulaminu bo jak to nie to @#^%^  %$&  *!$#%  #$  @%^#  ^&*$  #@^$&%)
Dziękuję za wysłuchanie

Offline

 

#4 2008-11-03 19:29:36

ciastek_o

Lekko Wtajemniczony

Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

Oj,ludu,zabijcie mnie jak chcecie,ale O.S.T.R-y to nie rap.To alternatywny rap,nie mieszajmy Ostrowskiego w jednym worku z rymami,ktore kazdy z siebie wypuści przy odrobinie luzu.

Hmm...No to może ja się wypowiem.Indie,alternatywa i przyznam się,że muzyka,której gatunku określić nie umiem (np.Ólafur Arnalds).Z takich luźniejszych to The Strokes,Last shadow puppets,Bloc Party,Interpol,Foals,snowman,editors,Maria Peszek,Fisz emade jako tworzywo sztuczne,Muchy,VETO,Kate Nash,CocoRosie,Klaxons,The Raconteurs i długo by tu dalej wymieniać.Szarpidruty z dobrym bitem krócej mówiąc.
Korzysta ktoś może z last.fm? ;p

Ostatnio edytowany przez ciastek_o (2008-11-03 19:44:37)

Offline

 

#5 2008-11-03 19:47:38

KnoLLeK

Gość

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

'Metal! It comes from hell...'  Tenacious D - The Metal

ofc tylko Heavy Metal, Rock i ostatnio klasyczny Brytyjski rock w stylu Beatlesow ^^
a tak to: Iron Maiden, Metallica, Disturbed, Dream Evil, Acid Drinkers, AC/DC, Black Sabbath, Authority Zero, Bullet for my Valentine, Hunter, KoRn, Nightwish, Rhapsody, Tenacious D, Vader, The Offspring, Red Hot Chilli Peppers, P.O.D, System of a Down, Linkin Park i jeszcze wieeeeele innych ^^ 'No one can destroy the metal!'

 

#6 2008-11-03 20:00:14

ciastek_o

Lekko Wtajemniczony

Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

WoW,nie myślałam,że natknę się na kogoś o takich gustach,aż mi się "żółwik" ciśnie na klawiaturę ;D.Dream Evil nigdy nie miałam okazji przesłuchać a ostatnio masa ludzi się nimi podnieca ;d.

Offline

 

#7 2008-11-03 20:03:29

KnoLLeK

Gość

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

Dream Evil calkiem niezle jest szczegolnie: The Chosen Ones, Children of the Night, The Number One, The Book of Heavy Metal, Back from the Dead (na youtubie znajdziesz wszystko ^^)

 

#8 2008-11-03 20:04:33

ciastek_o

Lekko Wtajemniczony

Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

O,to moment,zaraz oblukam ;d.Kurcze,a myślałam,że sama era technojeb*w tu będzie ;d.

/Btw.Chwila,chwila,oni przypadkiem nie zagościli w soundtracku do Warcraft3? /

Ostatnio edytowany przez ciastek_o (2008-11-03 20:05:52)

Offline

 

#9 2008-11-03 20:07:41

KnoLLeK

Gość

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

o ile pamietam to tak (The Chosen Ones) ^^
ja tez sie tego balem xDD w naszym gim to tych wszystkich technojeb*w i raperow jest peeelno a metali nic .... wyrozniam sie nieco ^^

 

#10 2008-11-03 20:09:05

Tomix

Kapitan Bomba

597109
Skąd: WTN
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

ale co do ostrego to może same utwory nei są idealne ale freestyle ma nieziemski według mnie


a przy okazji kto z was tworzy muzyke opróccz mnie??


Siemka! : ) To Ja Wasz Pan i Władca  : )
(Pamiętajcie By przestrzegać regulaminu bo jak to nie to @#^%^  %$&  *!$#%  #$  @%^#  ^&*$  #@^$&%)
Dziękuję za wysłuchanie

Offline

 

#11 2008-11-03 20:10:22

ciastek_o

Lekko Wtajemniczony

Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

Tak,tak,to też dlatego tak mi znajomo ta nazwa brzmiała ;d.
Mam jedno emo w gim,ostatnio się mnie uczepiła jak mucha gówna i stwierdziła,ze jestem "retro-emo" xd.Ogólnie to w Wol nie ma nawet jak się wyróżniać,każdy sobie skopiuje czyiś stajl ;d.


@Tomix - Bracia Majerowscy? (www.myspace.com/wecallitasound ) w rzeczy samej polecę,bo warto ich przesłuchać,zwłaszcza jak na Kembriczowskie produkcje.

Btw.Ostry i jego 'Historia stylu' zamiata.'15 metrów kwadratowych' też.

Ostatnio edytowany przez ciastek_o (2008-11-03 20:12:46)

Offline

 

#12 2008-11-03 20:13:02

KnoLLeK

Gość

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

Tomix ja muzyke to moze bede tworzyc za... rok? ^^ bo zaczynam grac na elektryku od stycznia (kupuje Corta X2 na swieta .. cudo ^^) i z kuzynem bede gral (on na basie gra) i cos sie bedzie tworzyc xD ale nie rap wiec to tomix nie twoje klimaty ^^

 

#13 2008-11-03 20:13:57

ciastek_o

Lekko Wtajemniczony

Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

Coś ostrzejszego? To już Was lubię ;p.

Offline

 

#14 2008-11-03 21:52:36

JBL

Początkujący

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

Tomix napisał:

a przy okazji kto z was tworzy muzyke opróccz mnie??

serio nagrałeś już coś? Nie wiedziałem nawet

Offline

 

#15 2008-11-03 22:27:04

zatruta93

Pindol

9320080
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 116
Punktów :   
WWW

Re: Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

e, KnoLLeK, raperów jest w naszym gim o wiele mniej niż technojebów -.- bo wybacz, ale trzeba tego naprawdę słuchać i w jakiś sposób rozumieć te teksty, albo coś w tym stylu, a nie tylko: ej, a słyszałaś DGE - El Polako? zajebioza! i już uważa się za wielkiego słuchacza rapu. będę się o to kłócić!
metalowców.. masz rację, jest w sumie mało. ale taka Kożuchowska i Paschke też nim nie pogardzą xP no i Darek w sumie chyba z Klujem czegoś tam słuchają xD o sobie nic nie mówię, bo nie lubię, że tak powiem "darcia mordy", ale czasem pozwala mi się to w jakiś sposób wyżyć. Ukojenie i tak zawsze znajdę w ukochanym Linkin Parku [przy najlepszym albumie, oczywiście Meteora ^^].

KnoLLeK, a kto będzie śpiewał w waszym "zespole"? xD


'Zamknij oczy, czy teraz widzisz to co ja? Poduszka zakrywa Ci szczelnie Twarz,
Jesteś owadem na szybie rzeczywistości. Jak werniks kruszy się krótkiego życia blask,
To miasto jego zbrodnie z namiętności, CO, Pozbawiło nas woli, szelest, esperanto łakomych,
Nie ludzie robią pieniądz, tylko pieniądz robi z ludzi, Szpiegów, gnidy, zdrajców, kurwy.'

Offline

 
  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Rap, Rock, Metal, Pop, Pop Rock, Alternatywa. wszystko xD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.partiapolityczna.pun.pl www.cs-armagedon.pun.pl www.asian-biting.pun.pl www.jackson.pun.pl www.oaza.pun.pl