Pogadaj O Wszystkim!

Wolsztyn i nie tylko!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Wasz ulubiony Wykonawca i za co go szanujecie?

#1 2009-01-07 19:02:07

Tomix

Kapitan Bomba

597109
Skąd: WTN
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Wasz ulubiony Wykonawca i za co go szanujecie?

Jak w temacie Podajecie swojego ulubionego wykonawce lub takiego którego szanujecie i za co?

No to Ja np.
Onar - Szanuje go za dobre kawałki za rap w którym jest ciekawy temat z przekazem, za to że się nie sprzedał jak np. Tede
Eldo - Za to że jest sobą i nadal się nie sprzedał, za jego dzieła na murach i nie tylko

Teraz Wasza kolej


Siemka! : ) To Ja Wasz Pan i Władca  : )
(Pamiętajcie By przestrzegać regulaminu bo jak to nie to @#^%^  %$&  *!$#%  #$  @%^#  ^&*$  #@^$&%)
Dziękuję za wysłuchanie

Offline

 

#2 2009-01-07 21:04:36

zatruta93

Pindol

9320080
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 116
Punktów :   
WWW

Re: Wasz ulubiony Wykonawca i za co go szanujecie?

ja podziwiam PiHa. bardzo. też za to, że się nie sprzedał, za jego teksty, za ich przekaz.
Elda - najbardziej za teksty, które trafiają chyba do każdego, kto go posłucha. za to, że przez to wyraża siebie i za to, że gdy go słucham to rozumiem o wiele więcej, niż gdyby powiedział mi to ktoś inny.
Ostry - po prostu za to, że istnieje. o ^^


Tomcio, ale masz zajebista ten no.. sygnature xD


'Zamknij oczy, czy teraz widzisz to co ja? Poduszka zakrywa Ci szczelnie Twarz,
Jesteś owadem na szybie rzeczywistości. Jak werniks kruszy się krótkiego życia blask,
To miasto jego zbrodnie z namiętności, CO, Pozbawiło nas woli, szelest, esperanto łakomych,
Nie ludzie robią pieniądz, tylko pieniądz robi z ludzi, Szpiegów, gnidy, zdrajców, kurwy.'

Offline

 

#3 2009-01-08 18:34:34

Tomix

Kapitan Bomba

597109
Skąd: WTN
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Wasz ulubiony Wykonawca i za co go szanujecie?

o ja jeszcze Molesta ogólnie bo tworzy od lat i tworzy dobre kawałki i nigdy się nie zawiodłem na ich płycie

a sygnaturkę mam fajną taką miłą i z humorkiem ;p


Siemka! : ) To Ja Wasz Pan i Władca  : )
(Pamiętajcie By przestrzegać regulaminu bo jak to nie to @#^%^  %$&  *!$#%  #$  @%^#  ^&*$  #@^$&%)
Dziękuję za wysłuchanie

Offline

 

#4 2009-01-08 18:40:24

ciastek_o

Lekko Wtajemniczony

Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Wasz ulubiony Wykonawca i za co go szanujecie?

Ólafur Arnalds.Za całokształt,za to jak bawi się dźwiękami,robi coś z ncizego.Matthew Herbert-cud człowiek,cud dźwięk.Maria Peszek-kobieta pistolet,teksty dwuznaczne,coś dla mnie miodziowate po pachy.No i The Streets i Flobots-za istny indie rap jakiego świat nie słyszał.

Jezu,zapomniałam!Thom Yorke,miłość mojego życia,Radiohead,oł ja.Za okazywanie emocji,teksty,muzykę.Za wszystko.Jedyny tak ceniony przeze mnie wykonawca.

Ostatnio edytowany przez ciastek_o (2009-01-08 18:51:43)

Offline

 

#5 2009-01-29 20:11:00

zatruta93

Pindol

9320080
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 116
Punktów :   
WWW

Re: Wasz ulubiony Wykonawca i za co go szanujecie?

Eminem. Podziwiam go za jego teksty do córki, którą kocha ponad życie i ogólnie za teksty, które też stwarzał zanim spadł na dno, że tak powiem (bo to właściwie prawda, teraz po nim ani widu ani słychu ^^). Podziwiam go jeszcze za to, że wyrwał się z tego całego gówna, które go otaczało i się nie bał ryzykować.


'Zamknij oczy, czy teraz widzisz to co ja? Poduszka zakrywa Ci szczelnie Twarz,
Jesteś owadem na szybie rzeczywistości. Jak werniks kruszy się krótkiego życia blask,
To miasto jego zbrodnie z namiętności, CO, Pozbawiło nas woli, szelest, esperanto łakomych,
Nie ludzie robią pieniądz, tylko pieniądz robi z ludzi, Szpiegów, gnidy, zdrajców, kurwy.'

Offline

 

#6 2009-01-30 09:42:51

Tomix

Kapitan Bomba

597109
Skąd: WTN
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Wasz ulubiony Wykonawca i za co go szanujecie?

Eminem podobno nie dawno wydał płytę nową na bitach Dr. Dre ale nie jestem pewien ;p


Siemka! : ) To Ja Wasz Pan i Władca  : )
(Pamiętajcie By przestrzegać regulaminu bo jak to nie to @#^%^  %$&  *!$#%  #$  @%^#  ^&*$  #@^$&%)
Dziękuję za wysłuchanie

Offline

 
  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Wasz ulubiony Wykonawca i za co go szanujecie?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.h91.pun.pl www.oaza.pun.pl www.jackson.pun.pl www.asian-biting.pun.pl www.cs-armagedon.pun.pl