Pogadaj O Wszystkim!

Wolsztyn i nie tylko!


#1 2008-11-03 21:16:00

KnoLLeK

Gość

Przedstaw sie...

Jesteś nowy na forum? Napisz coś o sobie aby inni mogli Cie poznac i abys Ty mogl poznac innych

Prosze zeby wygladalo to mniej wiecej tak
- Imie i nazwisko (jak ktos nie chce to nazwiska nie trzeba ^^)
- Wiek
- Szkola
- Miejsce zamieszkania (ulica tylko bez numeru ^^)
- Hobby, co robicie w wolnych chwilach, jakies zamilowania czy cos ^^
- Upodobania muzyczno-kulturowe (prosto ma byc np. 'Rap', 'Heavy Metal', 'Techno', 'Disco Polo' czy cos ^^)
- Jak chcecie to mozecie na koncu dodac cos od siebie

Dla przykladu sam sie przedstawie ^^

Nazywam się Mikołaj K., mam 14 lat, chodzę do klasy IIc w Gim nr2 w Wolsztynie. Mieszkam na ul. Zacisze. Hobby? Gram sobie na gitarce, we wakacje pykam w kosza nieraz ^^. Uwielbiam Heavy Metal. Cos o sobie? Jestem jaki jestem kto mnie zna ten wie ^^.

 

#2 2008-11-03 22:20:23

zatruta93

Pindol

9320080
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 116
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw sie...

Sandra [niedługo Flacha junior ^^] Peeeee, lat piętnaście, gim nr 2 w Wolsztynie, klasa IIID [forever!xD]. Marcinkowskiego [tam, gdzie jest MSSŚ jakby ktoś nie wiedział xP]. Ja sobie słucham muzyki, "pykam" xD na kompie, tańczę ^^ i oczywiście czytam xP. Rap [konkretnie PiH, OSTRy oczywiście] i Rock [Linkin Park]. Kim jestem? Nawet Ci, którzy mnie znają, tak naprawdę nie wiedzą, jaka jestem ^^


'Zamknij oczy, czy teraz widzisz to co ja? Poduszka zakrywa Ci szczelnie Twarz,
Jesteś owadem na szybie rzeczywistości. Jak werniks kruszy się krótkiego życia blask,
To miasto jego zbrodnie z namiętności, CO, Pozbawiło nas woli, szelest, esperanto łakomych,
Nie ludzie robią pieniądz, tylko pieniądz robi z ludzi, Szpiegów, gnidy, zdrajców, kurwy.'

Offline

 

#3 2008-11-03 22:52:39

ciastek_o

Lekko Wtajemniczony

Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Przedstaw sie...

Jaa,jak ja nie lubie o sobie pisać,to się w głowie nie mieści.
Ale dobra.Jestem Ola,mam 15 lat,gim 1,3b.Co do miejsca zamieszkania-GBR.Gusta muzyczne-totalna mieszanka.w wolnych chwilach lata sie tu i tam .

Offline

 

#4 2008-11-04 13:34:43

JBL

Początkujący

Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 15
Punktów :   

Re: Przedstaw sie...

No to ja jestem Adam, mówcie mi Jabol, ew. JBL (ale czytane po polsku - JotBeeL). Kocham parkour, hip-hop, fotografię i UEX. Trochę tego jest, ale da się pogodzić. Mam 18 lat i mieszkam w centrum miasta. Jaki jestem? Dowie się ten co mnie zna.

Offline

 

#5 2008-11-04 17:08:08

Tomix

Kapitan Bomba

597109
Skąd: WTN
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw sie...

Hejo mam na imię Tomasz 14 lat z wolsztyna gim2 klasa 2c i podobnie jak Jabol interesuje się parkour i hip - hop rzadko urbanexem (uex) a i bym zapomniał o mojim w tej chwili największym hobby po muzyce  nagrywanie filmów


Siemka! : ) To Ja Wasz Pan i Władca  : )
(Pamiętajcie By przestrzegać regulaminu bo jak to nie to @#^%^  %$&  *!$#%  #$  @%^#  ^&*$  #@^$&%)
Dziękuję za wysłuchanie

Offline

 

#6 2008-11-25 18:46:06

Czarny Mumin

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw sie...

- Hugo Przybyła
- 14
- Gimnazjum nr 2 w Wolsztynie
- ul. Krótka
- granie na kompie, trochę anime
- MEEETAAAAAL
- Lubie toffi

Offline

 

#7 2008-11-25 20:00:56

zatruta93

Pindol

9320080
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 116
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw sie...

oo, toffi xD


'Zamknij oczy, czy teraz widzisz to co ja? Poduszka zakrywa Ci szczelnie Twarz,
Jesteś owadem na szybie rzeczywistości. Jak werniks kruszy się krótkiego życia blask,
To miasto jego zbrodnie z namiętności, CO, Pozbawiło nas woli, szelest, esperanto łakomych,
Nie ludzie robią pieniądz, tylko pieniądz robi z ludzi, Szpiegów, gnidy, zdrajców, kurwy.'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-akatsuki.pun.pl www.soyogi.pun.pl www.bakugan-gundalian-invader.pun.pl www.dbzpbf.pun.pl www.sjmanager.pun.pl